Sushi live show

Gdy dwoje kochających się ludzi – mówi sakramentalne „tak”. Zaczynają od tego momentu wspólne życie, do końca swych dni. Dzień w którym spełniają się ich marzenia musi wyglądać cudnie. Ślub jak i potem wesele musi być takie jak sobie wymarzyli. Wybór wszystkich usług i produktów które oferują nam firmy z branży weselnej nie jest łatwy. Należy wybierać ostrożnie i z rozwagą.

Dlatego naprzeciw Państwa wysokim oczekiwaniom z kategorii – dodatkowe atrakcje weselne, ośmielę się przedstawić siebie jako kucharza który na waszym weselu oczaruje wszystkich waszych gości swoim pokazem na żywo w robieniu sushi.

Smaczne i świeże sushi, ociekające soczystą tęczą kolorów i smaków zachwyci nawet najbardziej wybrednych degustatorów. Elegancko ubrany kucharz, podświetlana lada z plexi oraz pięknie udekorowany stół sprawi, że wasze wesele będzie upływało w dostojnym kulinarnym rytmie.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się bliżej z moją ofertą.

Pozdrawiam. Kamil Bukowski sushi master z 18-letnim stażem 🙂


ZADZWOŃ 511-670-150 LUB NAPISZ DO MNIE NA FB 🙂

Szukasz dodatkowych atrakcji na wesele? Lody tajskie robione na żywo zaskoczą wszystkich gości 🙂 Szczegóły na www.lody-tajskie-wesele.pl

www.lody-tajskie-wesele.pl

Jesteś z Ostrołęki lub okolic? Zamów sushi z dostawą do domu na www.sushiostroleka.pl

www.sushiostroleka.pl

Powiązane zdjęcia:

YouTube
Pinterest
Instagram